Bilek Hotel
Toplantı Davet
Bilek Hotel

Bilek Boutique Hotel Kavacık‘ta 80m2 ve 95m2 iki adet VIP toplantı salonu ve 95m2 40 kişilik sıralı düzen salonunda sunduğu ileri teknoloji altyapı ile toplantılarınıza ayrıcalık katacaktır.

 

Restaurant
Bilek Hotel

Otel içerisinde bulunan Andre Cafe Lounge’da en iyi malzemeleri kullanarak, muhteşem sunumlar eşliğinde, keyifli bir atmosferde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tarihimizin lezzetlerini yeniden keşfederek, geleceği şekillendirmek için kültürümüz ve damak tadımızı yeni pişirme teknikleri ile geliştireceğimiz bu lezzet yolculuğunda, sizleri ağırlamak bizim için her zaman bir ayrıcalık olacaktır.

Garden Suit Odalar
Bilek Hotel
Şarj İstasyonu
Bilek Hotel

Bilek Hotel Kavacik, üstün hizmet ve sürdürülebilir bir gelecek hedefleyen en son küresel trendleri ve standartları takip etmektedir. Tam da bu nedenle hizmetlerine değer katmak için Bilek Hotel Kavacik, elektrikli otomobiller için şarj istasyonları oluşturdu.

Otelimizin otoparkında iki adet elektrikli araç şarj ünitesi bulunmaktadır. Siz sahilde deşarj olurken aracınız şarj olsun. Yeterli şarjınız olduğunda, kabloyu çıkarmanız yeterlidir ve gitmeye hazırsınız. Bilek Hotel Kavacik  ile her zaman çevre dostu seyahat edin.